Sia prezentuje remiks swojego utworu “Helium”

Australijska piosenkarka Sia, znana z takich hitów jak “Chandelier” czy “Elastic Heart”, niedawno zakończyła promocje związane ze swoim świątecznym albumem. Artystka obecnie skupiła się na innych projektach, m.in. kampanii kosmetyków, do której postanowiła wydać remiks jednego ze swoich utworów! O który utwór chodzi?

Piosenka “Helium” to utwór autorstwa australijskiej wokalistki Sii wydany na ścieżce dźwiękowej do filmu “Ciemniejsza strona Greya” z 2017 roku. Kompozycja pierwotnie została wyprodukowana przez Chrisa Braide’a i Olivera Krausa, a remiks którego premiera nastąpiła 25 stycznia został wbogacony przez produkcję DJ-ów Davida Guetty i Afrojacka. Piosenka promuje kampanię kosmetyków MAC Cosmetics x VIVA GLAM, a cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz fundacji M•A•C AIDS.

Przypomnijmy, że ostatnia płyta Sii pod szyldem wytwórni RCA Records“This Is Acting”, pojawiła się w sklepach jeszcze w styczniu 2016 roku. Kilka miesięcy później, 21 października, do sprzedaży trafiła reedycja tego albumu. Niedawno wokalistka podzieliła się również z fanami albumem świątecznym zatytułowanym “Everyday Is Christmas”. Remiks do utworu “Helium” oczywiście prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba piosenka w tej aranżacji?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus