Rita Ora i Liam Payne w teledysku do utworu “For You”

Premiera kinowa filmu “Nowe oblicze Greya” już 7 lutego. Będzie on trzecią i ostatnią częścią ekranizacji światowego bestselleru, który do tej pory na przestrzeni lat promowały utwory muzyczne nagrane przez m.in. Ellie Goulding, Się czy Talor Swift. Tymczasem piosenka promująca  najnowszy film, która została nagrana wspólnie przez Liama Payne’a i Ritę Orę doczekała się właśnie teledysku!

Utwór “For You” znajdzie się na ścieżce dźwiękowej promującej film “Nowe Oblicze Greya”, na której znajdziemy również kompozycje nagrane m.in. przez Hailee Steinfeld, Julię Michaels czy Duę Lipę. Piosenka “For You” w wykonaniu Rity Ory i Liama Payne’a miała swoją premierę 5 stycznia tego roku, a dzisiaj nastąpiła również premiera teledysku wyreżyserowanego przez Hannę Lux Davis.

Przypomnijmy, że zarówno Rita Ora jak i Liam Payne pracują obecnie nad swoimi własnymi albumami, które prawdopodobnie jeszcze w tym roku zostaną wydane. Nie są znane informacje czy utwór z filmu “Nowe Oblicze Greya” pojawi się na nadchodzącym wydawnictwie któregokolwiek z artystów. Wcześniej poprzednie części filmu promowały takie utwory jak “Love Me Like You Do” Ellie Goulding czy “I Don’t Wanna Live Forever” Taylor Swift i Zayna. Teledysk do piosenki “For You” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus