Premiera nowego utworu Rity Ory! Posłuchaj piosenki “Proud”

Rita Ora, brytyjska wokalistka i autorka tekstów, od dłuższego czasu pracuje nad drugim studyjnym albumem, którego spodziewać się możemy prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Pod szyldem nowej wytwórni wokalistka zaprezentowała jak dotąd kilka utworów, m.in. “Your Song” oraz “Anywhere”. To jednak nie koniec, ponieważ artystka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami kolejną piosenką!

Utwór “Proud” to piosenka autorstwa wokalistki Rity Ory nagranej w kolaboracji z marką Absolut. Najnowsza kompozycja miała swoją premierę 19 stycznia w serwisach streamingowych i w serwisie YouTube.  Utwór powstał we współpracy z Freedo i Andrew Wattem, do tej pory nie wiadomo też jest, czy powstanie lub powstał do niego teledysk.

ritaora-proud

Rita Ora / Atlantic Records

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Rity Ory zamyka jej debiutancki album “Ora” z 2012 roku, z którego pochodzą m.in. takie hity jak “How We Do (Party)” czy “R.I.P.”. Wokalistka obecnie przygotowuje się do wydania długo oczekiwanego drugiego krążka, który jak dotąd promowały utwory “Your Song” oraz “Anywhere”. Piosenkę “Proud” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba nowa propozycja od Rity? 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus