Premiera nowego singla The Chainsmokers! Zobacz teledysk do utworu “Sick Boy”

Trzeba przyznać, że ostatnim czasie o amerykańskim duecie The Chainsmokers było stosunkowo cicho, przynajmniej w kwestii muzyki. Panowie ostatnie tygodnie spędzili w większości na koncertowaniu jednak w mediach co i rusz pojawiały się nagłówki, które zapewniały im negatywny rozgłos. Pomimo tego duet postanowił rozpocząć nowy rok w bardziej pozytywny sposób wydając swój najnowszy singiel!

Utwór “Sick Boy” to premierowa kompozycja duetu The Chainsmokers, która trafiła do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 17 stycznia 2018 roku. Tego samego dnia premierę miał również teledysk do piosenki w serwisie YouTube. Reżyserią klipu zajął się Brewer, który ma na swoim koncie współprace przy klipach, m.in. Jack Ü (“Where Are Ü Now”), alt-J (“Something Good”) czy Foster the People (“Best Friend”).

The Chainsmokers / Disruptor / Columbia

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię The Chainsmokers zamyka wydany prawie rok temu album “Memories…Do Not Open”, na którym znalazły się takie hity grupy jak “Paris” czy “Something Just like This”. Teledysk do premierowego singla “Sick Boy” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba najnowsza propozycja od The Chainsmokers?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus