Premiera drugiego albumu Zayna już wkrótce?

Angielski wokalista i autor tekstów Zayn Malik przygotowuje się obecnie do wydania swojego drugiego studyjnego wydawnictwa. Przez ostatnie miesiące artysta skupił się co prawda głównie na innych aktywnościach zawodowych, jednak po wydanym niedawno singlu “Dusk Till Dawn” wielu fanów nieprzerwanie czeka na nowy album. Prace nad płytą wciąż trwają, ale prawdopodobnie już niedługo usłyszymy nową twórczość artysty, a to wszystko za sprawą tajemniczych wpisów na portalu społecznościowym!

Jeszcze niedawno Zayn potwierdził, że jego płyta ukazać się ma już wkrótce, jednak prace nad materiałem wciąż trwały i nieznane były żadne konkretne szczegóły. W między czasie w sieci pojawiały się jedynie informacje na temat samego kierunku muzycznego jaki obrał wokalista. Prawdopodobnie jednak już wkrótce usłyszymy nową twórczość Zayna, a to wszystko za sprawą tajemniczych zdjęć oraz filmików udostępnionych przez wokalistę na Instagramie. Wśród nich wyróżnić możemy nietypowe zdjęcia wokalisty wraz z fragmentami tekstów piosenek lub wierszy napisanych przez zainteresowanego oraz filmiki, na których Zayn nuci bliżej nieznane melodie, które mogą wskazywać na nowe utwory nad którymi pracuje.

Morning Zoem

Post udostępniony przez Zayn Malik (@zayn)


Więcej zdjęć oraz nagrań na profilu artysty.

 

Czy w najbliższym czasie możemy się spodziewać premiery nowego utworu lub nawet albumu? Tego nie wiemy, ale najwyraźniej coś jest na rzeczy i wkrótce z pewnością przekonamy się co szykuje dla nas wokalista. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Zayna zamyka wydany w zeszłym roku album “Mind of Mine”, który dotarł m.in. do 1. miejsca list sprzedaży w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Czekacie na nowy album Zayna? Myślicie, że płyta odniesie podobny sukces jak debiutanckie “Mind of Mine”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus