P!nk prezentuje teledysk do utworu “Wild Hearts Can’t Be Broken”

Amerykańska wokalistka Alecia Moore, znana szerszej publiczności jako P!nk, powróciła po kilkuletniej przerwie z nowym albumem. Jak do tej pory wydawnictwo promowały piosenki “What About Us” oraz “Beautiful Trauma”, a tymczasem artystka postanowiła nagrać klip do innego utworu w ramach kampanii UNICEF!

Piosenka “Wild Hearts Can’t Be Broken” to utwór P!nk z jej najnowszego albumu “Beautiful Trauma”, który miał swoją premierę jeszcze w tamtym roku. Kompozycja została napisana przez wokalistkę oraz Michaela Busbee’ego, który również jest odpowiedzialny za produkcję. Wokalistka podzieliła się z fanami teledyskiem do kompozycji 29 stycznia w ramach swojej współpracy z organizacją UNICEF. Jako jej ambasadorka zachęca do zbiórki pieniędzy dla organizacji UNICEF, która zajmuje się pomocą i ochroną dzieci oraz wsparciem matek i całych rodzin na całym świecie.

Każde dziecko powinno mieć możliwość dorastać w sile i zdrowiu, aby mieć szansę w pełni wykorzystać swój potencjał.

Przypomnijmy, że poprzedni studyjny album P!nk, “The Truth About Love”, trafił do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2012 roku. Z wydawnictwa ukazały się takie hity jak “Blow Me (One Last Kiss)”“Try” czy “Just Give Me a Reason”, które królowały na listach przebojów na całym świecie przez wiele miesięcy. Teledysk do utworu “Wild Hearts Can’t Be Broken” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba klip?

Udostępnij na Google Plus