NYPost: “Nowa trasa Taylor Swift może okazać się totalną porażką”

Ile warta jest reputacja Taylor Swift? Dla fanów wokalistki podobno za dużo. Jak donosi New York Post branża koncertowa jest rozczarowana sprzedażą najnowszej trasy koncertowej Swift.

Fani na Twitterze skarżą się, że cena za bilety na koncerty Taylor poszła mocno w górę. Wokalistka za bilety z najlepszymi miejscami miała kasować przy trasie z albumu 1989 150$, a teraz te same miejsca mają kosztować około 500$.

Po wejściu na interaktywne tabele Ticketmastera widać, że żadna z 33 dat dla północnoamerykańskiej części trasy “Reputation” nie wyprzedała się. Dla porównania większość dat z trasy “1989” wyprzedało się w ciągu kilku minut. Jeden z przedstawicieli branży muzycznej miał powiedzieć dla NY Post anonimowo:

Dotychczasowa sprzedaż była ogromnym rozczarowaniem. Na każdy koncert są setki, jeśli nie tysiące biletów.

“Reputation Stadium Tour” to pierwsza trasa Swift od “1989” i pierwsza, którą wokalistka będzie grała na stadionach. A wy zapłacilibyście tyle za bilety na koncert Taylor?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus