Nowy album od Troye’a Sivana coraz bliżej! Na liście współtwórców m.in. team Maxa Martina, Allie X i Alex Hope

Od premiery debiutanckiego albumu Troye’a Sivana, popularnego wokalisty i YouTubera australijskiego pochodzenia, minęły niedawno dwa długie lata. W międzyczasie artysta przygotowywał się oczywiście do swojego wielkiego powrotu, którego pierwszą zapowiedzią jest wydany kilka dni temu singiel “My My My!”, jednak o drugim wydawnictwie nadal wiemy stosunkowo niewiele. Fani nie powinni się jednak obawiać – Sivan stopniowo dawkuje napięcie i mimo wszystko zdradził właśnie kilka interesujących faktów na temat nowej płyty.

Pierwsze konkretne szczegóły dotyczące nadchodzącego albumu Troye Sivan zdradził w niedawnej rozmowie z Zanem Lowem. Wokalista ujawnił w wywiadzie między innymi listę swoich współpracowników i nie zabrakło w tym temacie także elementu zaskoczenia. Wśród osób zaangażowanych w projekt znaleźli się bowiem ludzie Maxa Martina, którzy znani są z produkcji hitów dla wielu topowych gwiazd, a także wokalistka Allie X, muzyk i współtwórca “Fetish” Seleny Gomez – Leland oraz współpracujący już z Sivanem w przeszłości Alex Hope. Motywem przewodnim płyty ma być tym razem miłość, co jest sporym przeciwieństwem w stosunku do wydanej w 2015 roku płyty “Blue Neighbourhood”. Całości wywiadu w języku angielskim możecie usłyszeć poniżej.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Troye’a Sivana zamyka longplay “Blue Neighbourhood”, który został mocno doceniony przez krytyków i cieszył się ogromną popularnością w internecie. Również w naszym rankingu  album ten zajął drugie miejsce w zeszłorocznym zestawieniu najlepszych albumów. Z krążka, oprócz utworów “Heaven”“Wild” oraz “Talk Me Down”, pochodzi również singiel “Youth”, który zdobył największą popularność na listach przebojów. Czekacie na premierę nowego albumou artysty?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus