Nowy album Kylie Minogue ukaże się wiosną!

Rok 2018 to czas na powrót Kylie Minogue. Tak pisaliśmy kilka dni temu wybierając 30 albumów, na które czekamy w 2018 roku.  Okazuje się, że nowa era wokalistki rzeczywiście nadchodzi. Znamy nawet tytuł nowego albumu!

Od wydania dość chłodno przyjętego albumu “Kiss Me Once” mijają w tym roku 4 lata. Wokalistka gotowa jest już powrócić z nowym materiałem, nad którym pracowała przez ostatnie lata. Krążek zatytułowany “Golden” ma mieć swoją premierę wiosną i jak zapowiada artystka, ma być to najbardziej osobisty album w jej karierze.

Producentem pierwszego singla promującego krążek jest Sigala. W wywiadzie dla The Sun zdradził, że utwór będzie podobny brzmieniowo do innego znanego singla Kylie.

To ma klimat “Spinning’ Around”. Ona chce, aby ludzie byli z nią szczerzy. Inspiruję się latami ’90, więc bardzo dobrze pracowało mi się z Kylie. Świetnie się dopasowaliśmy.

Według plotek premiera pierwszego singla ma odbyć się w lutym.

 

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus