Nowe wydawnictwo od Lany Del Rey jeszcze w tym roku?

Amerykańska wokalistka Lana Del Rey obecnie koncertuje w związku z promocją swojego ostatniego krążka “Lust For Life”, który wygenerował kilka singli oraz teledysków. Artystka tak jak wspominała pod koniec poprzedniego roku, planuje wydać w niedługim czasie nowe wydawnictwo. Czego możemy się spodziewać od wokalistki?

Ostatnie wydawnictwo Lany Del Rey zostało dosyć ciepło przyjęte przez fanów, jednak ona sama nie do końca była zadowolona z efektu finalnego krążka i tego, iż wiele utworów które powstały przy tworzeniu albumu nie zostały wydane, m.in. dlatego, że były “zbyt radosne”. Mowa tutaj szczególnie o piosenkach wspominanych przez Lanę wielokrotnie przy wielu okazjach – “Yosemite” oraz “Roses Bloom For You”, których nieobecność na ostatecznym spisie utworów albumu zaskoczyła fanów. Wokalistka wstępnie planowała wydanie dodatkowych kompozycji w formie EP-ki, lecz nie są znane na ten moment szczegóły czy tak się stanie, czy czeka nas pełny longplay. Informacje o planowanym wydawnictwie zdaje się jednak potwierdzać magazyn HITS Daily Double, który przytaczając informacje od wytwórni Polydor Records stwierdza, że artystka w 2018 roku zaskoczy nas jeszcze jednym wydawnictwem:

Polydor wyda nowy album Ellie Goulding, której ostatni krążek dotarł do trzeciego miejsca na liście sprzedaży w 2015 roku, oraz Lany Del Rey, której “Lust For Life” uplasował się na szczycie listy.

Przypomnijmy, że dyskografię Lany Del Rey zamyka zaprezentowanych dotychczas pięć płyt studyjnych, w tym cztery wydane już pod szyldem wytwórni Polydor Records. Wokalistka obecnie promuje swój najnowszy album w ramach trasy “LA to the Moon”, która będzie trwać do kwietnia tego roku. Co sądzicie o nowej muzyce od Lany? Jesteście gotowi?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus