Natalia Nykiel gościem muzycznym SNL Polska

Już w najbliższą sobotę o godz. 21.00 w roli prowadzącego odcinek SNL Polska zobaczymy legendę polskiej sceny komediowej – Igora Kwiatkowskiego. Muzyczną gwiazdą odcinka będzie Natalia Nykiel. Premiera nowego odcinka SNL Polska na żywo z Warszawy – do obejrzenia już tylko na Showmax.

Nieco ponad dwa tygodnie temu show-biznesem wstrząsnęła informacja, że uwielbiany odtwórca roli Mariolki, Balcerzaka i Kryspina po ponad 13 latach odchodzi z kabaretu Paranienormalni. Grupa postanowiła na jakiś czas zawiesić działalność, a SNL Polska będzie pierwszym publicznym wystąpieniem Igora na scenie po opuszczeniu szeregów tego kultowego już kabaretu. Co więcej, w programie zobaczymy także Natalię Nykiel. W SNL Polska zagra dwa kawałki z “Discordii”: „Kokosanki” i „Total błękit”.

Odcinek można obejrzeć rejestrując się w serwisie www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube SNL Polska.

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus