Meghan Trainor ukończyła prace nad trzecim albumem! “To dla mnie wyjątkowa płyta”

Amerykańska wokalistka Meghan Trainor od pewnego czasu pracuje nad swoim trzecim studyjnym albumem. Mimo wielokrotnych zapewnień o trwaniu prac nad krążkiem jak dotąd nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych wiążących szczegółów, a wydany w lutym zeszłego roku utwór “I’m a Lady” jedynie zwiększył apetyt fanów na dawkę nowej muzyki. Wygląda jednak na to, że w temacie nareszcie coś drgnęło, a Trainor powoli przygotowuje się do głośnego powrotu.

W krótkim wywiadzie, który przeprowadził z Meghan Trainor dziennikarz programu Entertainment Tonight dowiadujemy się, że nowa płyta wokalistki została ukończona i już wkrótce oficjalnie ukaże się na rynku. Zgodnie z domeną gwiazd artystka obiecała, że jej trzecie wydawnictwo będzie inne niż dotychczasowe albumy, a piosenki traktować będą o obecnych w tym momencie w jej życiu szczęściu i miłości. Dodatkowo w proces tworzenia kolejnych utworów zaangażowała się podobno cała rodzina Meghan i jej narzeczony Daryl Sabara

Codziennie pracowałam w studiu z moją rodziną. (…) Członkowie mojej rodziny pojawiają się we wszystkich utworach, Daryl śpiewa w każdej z piosenek, a mój ojciec gra na pianinie oraz organach w jednym z kawałków. To dla mnie wyjątkowy album. Oczywiście traktować będzie o obecnej w moim życiu miłości, a także o walce o szczęście i samoakceptację.

Przypomnijmy, że drugi album Trainor zatytułowany “Thank You” trafił do sklepów w maju 2016 roku. Wydawnictwo promowały jak dotąd takie single jak „NO”, „Me Too” czy „Better”, z czego pierwszy z nich trafił ostatecznie do pierwszej dziesiątki zestawienia Billboard Hot 100. Czy nowy album odniesie równie wielki sukces jak jego poprzednicy? Przekonamy się już wkrótce!

Udostępnij na Google Plus