Maroon 5 prezentują nowy teledysk! Zobacz klip do utworu “Wait”

Amerykański zespół Maroon 5 obecnie promuje swój najnowszy album wydany jeszcze w 2017 roku. Po wydanym jakiś czas temu klipie do utworu “What Lovers Do” nagranego z wokalistką SZA, grupa prezentuje kolejny promocyjny teledysk!

Piosenka “Wait” to drugi singiel zespołu Maroon 5 z ich najnowszego albumu “Red Pill Blues” wydanego nakładem wytwórni Interscope Records. Utwór został napisany przez frontmana grupy, Adama Levine’a z pomocą Jacoba Kashera Hindlina, Ammara MalikaJohna Ryana, który również zajął się jego produkcją. Teledysk do singla miał swoją premierę w serwisie YouTube 17 stycznia i został nagrany przy pomocy filtrów dostępnych w popularnej aplikacji Snapchat. Klip nagrany w tej stylistyce jest ukłonem i nawiązaniem do okładki albumu.

Przypomnijmy, że poprzedni album grupy zatytułowany “V” miał swoją premierę jeszcze w sierpniu 2014 roku, który wygenerował takie hity jak “Animals” czy “Sugar”.  W 2016 roku panowie zagrali również przed polską publicznością w krakowskiej Tauron Arenie, a bilety na wydarzenie zostały w całości wyprzedane. Teledysk do utworu “Wait” możecie oczywiście obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba nowy teledysk od Maroon 5?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus