Marina Diamandis pracuje nad nowym albumem! “Jestem już prawie gotowa”

Walijska piosenkarka i autorka tekstów Marina Diamandis, znana pod swoim pseudonimem artystycznym Marina and the Diamonds, w ostatnich miesiącach zrobiła sobie przerwę od muzycznego show-biznesu. Artystka, która już jakiś czas temu zapowiedziała przerwę w karierze na odpoczynek i spróbowanie swoich sił w innych projektach, podzieliła się właśnie nowymi informacjami na temat planowanego powrotu muzycznego!

Wygląda na to, że po dosyć długiej przerwie od premiery ostatniego albumu “Froot” z 2015 roku (sic!), wokalistka rozpoczęła prace nad swoim kolejnym projektem muzycznym. Nie wiemy jeszcze co dokładnie szykuje artystka oraz kiedy premierowy materiał ujrzy światło dzienne, ale na przestrzeni tego okresu czasu udało się ustalić prawdopodobny kierunek muzyczny gwiazdy oraz aktualny postęp. Według portalu Hamada Mania, Marina współpracuje nad swoim nowym albumem m.in. z Jasonem Eviganem (odpowiedzialnym za takie hity jak “Chains” Nicka Jonasa czy “Heart Attack” Demi Lovato) oraz Sarą Hudson (“Black Widow” Iggy Azalei czy “Get On Your Knees” Nicki Minaj), a sam krążek ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku. Plotki również głoszą, że wśród osób zaangażowanych w prace nad krążkiem są też takie osobistości jak Bonnie McKeeJesse Saint John.

Sama Marina Diamandis jeszcze w 2016 roku podsycała plotki o pracach nad krążkiem w mediach społecznościowych, o czym pisaliśmy w tamtym okresie. W ostatnich dniach wokalistka po raz kolejny postanowiła użyć portalu społecznościowego do podzielenia się informacjami na temat prac związanych z krążkiem. Marina “skontaktowała” się z fanami za pośrednictwem Instagrama poprzez krótką wiadomość:

Jak się wszyscy macie? Jest tak słonecznie w Londynie. Jestem w takim dobrym humorze!! Pracuję nad nową piosenką, którą uwielbiam. Jeszcze nawet nie zaczęłam produkcji materiału, który pisałam w poprzednim roku ale jestem już prawie gotowa.

Internet aż huczy od przeróżnych plotek oraz informacji dotyczących czwartego albumu Mariny. Najczęściej pojawiającymi się informacjami dotyczącymi krążka jest rzekomy tytuł jaki ma nosić wydawnictwo (“Aquamarina”) oraz jego styl muzyczny – ambient. Przypomnijmy, że ostatni krążek artystki zatytułowany “Froot” miał swoją premierę w 2015 roku, a związana z nim trasa promocyjna, Neon Nature Tour, zakończyła się rok później. Nie wiemy jak Wy, ale my nie możemy się już doczekać i odliczamy kolejne dni do premiery!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus