Margaret gwiazdą muzyczną najbliższego odcinka SNL POLSKA!

Już w najbliższą sobotę SNL Polska poprowadzi aktorka, słynąca z silnych i nierzadko kontrowersyjnych filmowych wcieleń – Olga Bołądź! Na scenie muzycznej zagra Margaret. 

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban. Co tydzień zmienia się prowadzący oraz gwiazda muzyczna. Tym razem będziemy mogli wysłuchać mini-recitalu Margaret.

Odcinek z udziałem Olgi Bołądź i Margaret będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę o 21:00 na www.showmax.com tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube SNL Polska https://www.youtube.com/SNLPolska.

Przypominamy, że już w lutym Margaret z utworem „In My Cabana” wystąpi na „Melodifestivalen 2018″, jednym z najważniejszych muzycznych festiwali w Szwecji. Wokalistka zawalczy tam o awans do 63. finału Eurowizji.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus