Mandaryna wróciła na scenę. Nie mogło zabraknąć “Ev’ry Night”!

Na ten dzień czekali wszyscy fani Mandaryny. W miniony weekend wokalistka wystąpiła we wrocławskim klubie HAH. Zainteresowanie koncertem było ogromne, o czym świadczą kolejki przed klubem w dniu występu. Okazuje się, że to nie ostatni koncert gwiazdy. Kolejne odbędą się w klubach HAH w Poznaniu (14 kwietnia), Sopocie (9 czerwca) i Katowicach (22 września).

W wypełnionym po brzegi klubie, Mandaryna zaśpiewała swoje największe przeboje, w tym “Ev’ry Night”. To właśnie występ z tym utworem w Sopocie, na jakiś czas przerwał muzyczną karierę wokalistki. To już jednak przeszłość. Według informatorów Pudelka, jeszcze w tym roku usłyszymy nowy materiał.

@hahwroclaw_official #koncert #zabawa #badname 😁

Post udostępniony przez Marta Wisniewska (@marta.mandaryna)

– Mandaryna podczas występu we Wrocławiu zapowiedziała, że w tym roku ukaże się jej nowy singiel. Nie planowała tego w zasadzie aż do wczoraj, ostatecznym bodźcem były te duże tłumy na koncercie. To ostatecznie wpłynęło na to, że nagra coś nowego, ale dokładnych detali i daty nie ma. Na pewno w tym roku pojawi się i będzie taneczny, ale utrzymany w aktualnej stylistyce muzyki dance, bo czasy się zmieniły – czytamy na stronach serwisu.

W internecie pojawiło się nagranie ze wspomnianego wykonania “Ev’ry Night”.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus