Mandaryna powraca! Nowy singiel już wkrótce?

Prawie 5 lat temu Mandaryna ogłosiła koniec kariery muzycznej. Wydaje się jednak, że wokalistka zatęskniła za muzyką. W styczniu gwiazda zagra koncert w jednym z wrocławskich klubów i być może zaprezentuje nam również swój nowy singiel.

27 stycznia Mandaryna zagra koncert we wrocławskim klubie HAH. Wydarzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na Facebooku, zapisało się na nie już ponad 5 tysięcy osób. Wokalistka zagra z pewnością swój największy hit “Ev’ry Night”, ale prawdopodobnie zaprezentuje również swój nowy singiel, który miałby zostać wydany na prośbę fanów.

Mandaryna opublikowała na swoim Instagramie nowe zdjęcie, które wygląda na okładkę nowego singla. Na fotografii widać napis “Ugly Man”. Czy to oznacza, że już wkrótce gwiazda wyda swoją nową piosenkę?

#photography #fun

A post shared by Marta Wisniewska (@marta.mandaryna) on

Dyskografię Mandaryny zamyka album “AOK” wydany w 2009 roku. Przypominamy, że już niecałe dwa lata temu zastanawialiśmy się nad powrotem wokalistki w naszej serii filmów “4 minuty”.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus