Lily Allen prezentuje teledysk do “Trigger Bang” i zapowiada nowy album!

Angielska wokalistka i autorka tekstów Lily Allen długo kazała nam czekać na swój powrót do muzycznego świata. Po wydanym ponad trzy lata temu krążku “Sheezus”, który niestety nie odniósł tak dużych sukcesów komercyjnych jak jej poprzednie, artystka skupiła się na życiu prywatnym i pracach nad nowym materiałem, którego premiera już wkrótce. Wokalistka rozpoczęła promocje nowego materiału, czego efektem była premiera nowego singla “Trigger Bang”, a dzisiaj nastąpiła również premiera teledysku! 

Utwór “Trigger Bang” to pierwsza zapowiedź z nadchodzącego albumu Lily Allen, który po wielu opóźnieniach ma mieć swoją premierę w lecie 2018 roku. Krążek nazywać się będzie “No Shame” i zostanie wydany nakładem wytwórni Parlophone Records. Sama piosenka została nagrana we współpracy z brytyjskim raperem Giggsem, a jej teledysk miał swoją premierę 24 stycznia 2018 roku w serwisie YouTube. Lily Allen zapowiedziała również mini trasę koncertową obejmującą kilka koncertów w Wielkiej Brytanii w marcu tego roku. Warto wspomnieć, że artystka ostatni raz grała koncerty w swoim rodzimym kraju jeszcze w 2015 roku!

Przypomnijmy, że Lily Allen wydała jak dotąd trzy studyjne albumy, w tym ostatni zatytułowany “Sheezus”, który ukazał się jeszcze w 2014 roku. Wokalistka dawała fanom znaki na Twitterze, że jej nowy krążek może ukazać się szybciej niż sądzono, a sam album o tytule roboczym “The Fourth Wall” zapowiadała wstępnie na czerwiec 2017 roku, jednak jak widać plany te zostały zmienione i krążka możemy się spodziewać w lecie 2018 roku pod zmienionym tytule. Poniżej prezentujemy Wam teledysk do najnowszego utworu “Trigger Bang”. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus