“Liczydło” nowym singlem Mery Spolsky

“Liczydło” to nowy singiel promujący debiutancki album Mery Spolsky “Miło było Pana poznać”.  Poprzednie dwie kompozycje, które ujrzały światło dzienne to tytułowa “Miło było Pana poznać” i “Alarm”. 

Debiutancki album Mery Spolsky ukazał się w w połowie września 2017 roku. Krążek spotkał się z pozytywnym odbiorem zarówno słuchaczy, jak i krytyków muzycznych. Wiele redakcji, w tym także nasza, uznała go za jeden z najlepszych albumów minionego roku. Także promujące go single zostały docenione. Sama zainteresowana w rozmowie z nami przyznała, że nie spodziewała się, że poprzedni rok będzie dla niej aż tak udany.

– Wszystkie trzy single spolsky to od początku zaplanowane przeze mnie typy. Cieszę się, że wytwórnia myślała podobnie i nie trzeba było szukać kompromisów! “Liczydło” to utwór o 24 hasłach, które są dla mnie istotne w życiu. Skrywa moją miłość do morza, tęsknotę za Mamą Ewą, bzika na punkcie obcasów, niecierpliwość do ludzi oraz różne wspomnienia. Chciałam aby był singlem, bo chowa w sobie wiele symboli o mnie. Kto chce ten wyłapie, a kto nie chce ten nie musi i może odbierać “Liczydło” jako piosenkę o zawodzie miłosnym! – powiedziała w rozmowie z nami Mery.

Czy trzeci singiel “Liczydło” powtórzy sukces swoich poprzedników? Wszystko na to wskazuje. Nieoficjalnie mówi się także, że Mery szykuje się do wydania drugiego albumu. Trzymamy kciuki, żeby ukazał się jak najszybciej 😉

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus