Lauren Jauregui zmienia wytwórnię na Columbia Records? Co z Fifth Harmony?

Od jakiegoś czasu dużo mówiło się o ewentualnym rozpadzie Fifth Harmony i wyruszeniu każdej z członkiń grupy w swoim własnym muzycznym kierunku. Dziewczyny co prawda wciąż ucinają wszelkie spekulacje na temat rozwiązania zespołu, jednak w najbliższym czasie każda z członkiń skupia się najwyraźniej na solowych aktywnościach. Według ostatnich doniesień Lauren Jauregui planuje zmianę wytwórni oraz nagranie solowego albumu! Czy to powolny koniec Fifth Harmony?

Portal Billboard w ostatnich dniach opublikował obszerną relację z imprezy po gali Grammy, która odbyła się w ostatni weekend. Według doniesień dotyczących grupy Fifth Harmony, członkini Lauren Jauregui zmienia wytwórnię z dotychczasowej Epic Records na rzecz Columbia, w której planuje wydać swój solowy album. Czy wokalistka będzie w stanie jednocześnie uczestniczyć w poczynaniach grupy i swoich solowych, czy czeka je kolejne uszczuplenie? Tego nie wiemy, jednak domniemywać można iż ostatnie wydarzenia związane z Fifth Harmony, czyli odejście członkini Camili Cabello na rzecz kariery solowej, prawdopodobnie sprawiła, iż reszta dziewczyn również zapragnęła pracować na własny rachunek.

Warto wspomnieć, że Jauregui poza działaniami pod szyldem grupy Fifth Harmony ma na swoim koncie już solowe aktywności: wokalistka współpracowała już wcześniej m.in. z Halsey (“Strangers”) oraz DJ-em i producentem Stevem Aokim (“All Night”). Niektóre z pozostałych członkiń oprócz działalności w zespole również skupiają się obecnie na pracy na własny rachunek. A co Wy sądzicie o tej całej sytuacji? Czy dziewczyny powinny udzielać się solowo?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus