Lady Gaga w teledysku do odświeżonej wersji utworu “Joanne”

Wydawało się, że era albumu “Joanne” dobiega końca, a sama Stefani Germanotta, czyli nasza Lady Gaga, zajęta jest już kolejnym projektem. Jednakże tak jak wokalistka zapowiadała, na fanów miał czekać jeszcze jeden singiel, którym okazała się być nieco spokojniejsza aranżacja tytułowego utworu “Joanne”. Wraz z samym utworem do sieci trafił również teledysk, a wszystko to w pięknej aranżacji!

Utwór “Joanne” to trzeci singiel z ostatniego wydawnictwa Lady Gagi, o tym samym tytule. Sama piosenka wydana została początkowo jeszcze w grudniu jako singiel we Włoszech, jednak prawdopodobnie dzięki dużemu zainteresowaniu postanowiono o ustanowieniu go oficjalnym trzecim singlem promującym krążek. Kompozycja została stworzona przez artystkę wraz z pomocą muzyka Marka Ronsona oraz producenta BloodPopa. Nowa aranżacja “Joanne” została utrzymana w łagodnych klimatach balladowych na pianinie. Zarówno sam utwór jak i teledysk Stefani zadedykowała ciotce Joanne, zmarłej w młodym wieku na chorobę autoimmunologiczną – toczeń rumieniowaty.

ladygaga-joanne okładka

Lady Gaga / Interscope Records

Przypomnijmy, że ostatnim albumem Lady Gagi jest krążek “Joanne” utrzymany w klimatach country oraz soft rocka, który do tej pory promowały utwory “Perfect Illusion”, “Million Reasons” oraz “John Wayne”. Wokalistka zapowiedziała również podpisanie kontraktu na serię występów scenicznych w ramach rezydencji w Las Vegas. Wzruszający teledysk do piosenki “Joanne” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba utwór w tej aranżacji?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus