Kelly Clarkson wybrała kolejny singiel z albumu! Posłuchaj utworu “I Don’t Think About You”

Amerykańska wokalistka Kelly Clarkson, po zmianie wytwórni i poszukiwaniu muzycznej drogi, skompletowała materiał na swoją nową płytę, która była początkiem zupełnie nowego rozdziału w jej karierze. Album jak dotąd promowały dwa utwory “Love So Soft” oraz “Move You”, a sama artystka długo zastanawiała się który utwór ma być ich następcą. Wszystko jest już jednak jasne!

“I Don’t Think About You” to najnowszy utwór Kelly Clarkson promujący jej album “Meaning of Life”. Utwór został wyprodukowany przez duet The Monarch oraz Michaela Pollacka. Początkowo kompozycja “Medicine” miała być kolejnym singlem, a sama wokalistka zdążyła już rozpocząć jego promocję m.in. przy okazji występu na finale programu The Voice. Informacje o zmianie utworu potwierdził menadżer listy Billboard, Gary Trust, który zapowiedział premierę piosenki w radio na 13 lutego. Do “I Don’t Think About You” możemy się również wkrótce spodziewać teledysku, ponieważ sama artystka potwierdziła jego nagrania.


Przypomnijmy, że dorobek artystyczny Kelly Clarkson zamyka wydany jeszcze pod szyldem wytwórni RCA Records album “Piece by Piece”, który promowany trzy single: “Hearbeat Song”, “Invincible” oraz hitowe “Piece by Piece”. Utwór “I Don’t Think About You”, który zapowiedziany jest na kolejny utwór promujący najnowsze wydawnictwo Kelly, prezentujemy Wam poniżej do własnej oceny. Co sądzicie o tej zmianie? Dobry wybór?

Udostępnij na Google Plus