Justin Timberlake’a naprawił swoją relację z Janet Jackson po incydencie z SuperBowl

W 2004 roku Justin Timberlake wystąpił wspólnie z Janet Jackson podczas finału SuperBowl i pod koniec piosenki zerwał kawałek stroju siostrze Michaela Jacksona odsłaniając nagą pierś. Tzw. “nipplegate” wpłynął negatywnie na karierę Janet (która została zbanowana przez wiele mediów), natomiast nie nadszarpnął reputacji Justina, którego kariera wręcz nabrała rozpędu. Po latach, wiele mediów skorygowało swoje seksistowskie podejście do skandalu i uznało, że Justin był tak samo winny, a Janet została potraktowana zbyt ostro.

W tym roku Justin Timberlake wystąpi ponownie podczas finału rozgrywek o mistrzostwo NFL Superbowl. Po ogłoszeniu decyzji NFL wiele mediów krytykowało ligę za wybór argumentując, że jest on seksistowski. Incydent z 2004 roku nie wpłynął w żaden sposób na karierę Timberlake’a, natomiast według niepotwierdzonych informacji Jackson przez wiele lat miała zostać zbanowana przez ligę. Teraz JT postanowił wypowiedzieć się na temat skandalu oraz swojej relacji z Janet Jackson.

Tak, popełniłem duży błąd, jeśli mam być całkiem szczery. Miałem problem i to jest coś, na co musisz spojrzeć z powrotem i powiedzieć – OK, stało się, nie możesz tego zmienić, ale możesz iść do przodu i uczyć się z tego doświadczenia. Wiem, że niewiele osób to wiem, ale rozwiązaliśmy całą sytuację [z Janet]. Nie wydaje mi się, żeby to było moim zadaniem [żeby mówić o tym głośno, że nasza relacja z Janet jest na dobrych warunkach], ponieważ cenię sobie prywatne relacje z ludźmi.

Co sądzicie o tej wypowiedzi? A może chcielibyście, żeby Justin zaprosił Janet na scenę podczas SuperBowl?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus