Julia Michaels prezentuje utwór nagrany do “Nowego oblicza Greya”! Posłuchaj piosenki “Heaven”

Kariera amerykańskiej wokalistki i autorki tekstów Julii Michaels powoli nabiera rozpędu. Autorka hitu “Issues” zadebiutowała w zeszłym roku z EP-ką “Nervous System”, która została doskonale przyjęta przez krytyków i zajęła wysokie miejsce w naszym prywatnym podsumowaniu 2017 roku. Wygląda na to, że pasmo sukcesów ambitnej artystki to dopiero początek, a sama Michaels wzięła niedawno udział w nagraniach do ścieżki dźwiękowej do jednej z hitowych produkcji.

Piosenka “Heaven” autorstwa Julii Michaels wchodzi w skład soundtracku do hitowej produkcji “Nowe oblicze Greya”, która trafi do polskich kin już 9 lutego 2018 roku. Autorami kompozycji są sama artystka oraz MNEK i Tayla Parx, którzy według oficjalnych informacji figurują także jako producenci nagrania. Warto wspomnieć, że Michaels jest jedną z wielu gwiazd muzyki pop, które wzięły udział w nagraniach ścieżki dźwiękowej do filmu: wraz z nią usłyszymy na niej między innymi Liama Payne’a z Ritą Orą, Hailee Steinfeld czy Jessie J.

Przypomnijmy, że Julia Michaels już wkrótce będzie miała okazję zaprezentować swój materiał podczas występów na żywo: wokalistka supportować będzie w ciągu najbliższych miesięcy europejską część trasy Nialla Horana oraz koncerty zespołu Maroon 5 w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Piosenki “Heaven” możecie oczywiście posłuchać poniżej! Jak Wam się podoba? Wybierzecie się do kin na nowego “Greya”?

Udostępnij na Google Plus