Jessie J spróbuje swoich sił w chińskim talent show dla gwiazd

Jessie J będzie jedną z uczestniczek popularnego w Chinach programu “Singer 2018”. Czy wokalistka w taki sposób planuje podbić chiński rynek muzyczny?

“Singer” to popularny w Chinach program rozrywkowy, w którym znane osoby mierzą się ze sobą w muzycznym pojedynku. Jessie J wystąpi w szóstej już edycji tego programu i zmierzy się z innymi znanymi piosenkarzami z Chin. Co odcinek odpada jedna z osób. Jak daleko zajdzie wokalistka? Premiera programu już 6 stycznia.

Przypominamy również, że niedawno w Chinach dostrzeżono również Ritę Orę. Na gali China Music Awards wręczono jej statuetkę w kategorii Najbardziej popularny i wpływowy międzynarodowy artysta w Chinach. Czyżby Jessie J pozazdrościła koleżance sukcesu?

Jessie J wciąż pracuje nad swoim nowym krążkiem. O ile nie znamy dokładniejszych szczegółów dotyczących albumu R.O.S.E., to piosenkarka wciąż ujawnia nam przedsmaki nadchodzącej płyty. Ostatnim singlem, który wypuściła Jessie jest utwór “Queen”.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus