Jessie J spróbuje swoich sił w chińskim talent show dla gwiazd

Jessie J będzie jedną z uczestniczek popularnego w Chinach programu “Singer 2018”. Czy wokalistka w taki sposób planuje podbić chiński rynek muzyczny?

“Singer” to popularny w Chinach program rozrywkowy, w którym znane osoby mierzą się ze sobą w muzycznym pojedynku. Jessie J wystąpi w szóstej już edycji tego programu i zmierzy się z innymi znanymi piosenkarzami z Chin. Co odcinek odpada jedna z osób. Jak daleko zajdzie wokalistka? Premiera programu już 6 stycznia.

Przypominamy również, że niedawno w Chinach dostrzeżono również Ritę Orę. Na gali China Music Awards wręczono jej statuetkę w kategorii Najbardziej popularny i wpływowy międzynarodowy artysta w Chinach. Czyżby Jessie J pozazdrościła koleżance sukcesu?

Jessie J wciąż pracuje nad swoim nowym krążkiem. O ile nie znamy dokładniejszych szczegółów dotyczących albumu R.O.S.E., to piosenkarka wciąż ujawnia nam przedsmaki nadchodzącej płyty. Ostatnim singlem, który wypuściła Jessie jest utwór “Queen”.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus