Iggy Azalea potwierdza wydanie nowego singla! Poznaj szczegóły utworu “Savior”

Australijska raperka i wokalistka Iggy Azalea wyraźnie nie ma od dłuższego czasu szczęścia w muzycznym biznesie. Od wydania “Fancy” minęło już ponad 3 lata, a ostatnie solowe muzyczne próby kończyły się brakiem sukcesu. Kolejne anulowane projekty z pewnością w tym nie pomogły. Jest jednak nadzieja, ponieważ raperka ostatnio potwierdziła powrót z nowym utworem, a teraz znamy też szczegóły! Czy tym razem się uda?

Utwór “Savior” to zapowiadana kompozycja, która ma być wydana jako singiel promujący nadchodzący krążek Iggy Azalei o roboczym tytule “Surviving The Summer”. Premiera piosenki zaplanowana jest między końcówka stycznia, a początkiem lutego. Według zapowiedzi usłyszymy w niej również rapera Quavo, a sam utwór artystka porównała do wydanego wcześniej “Team” i określiła jako bardzo ważny w jej karierze:

#Savior został napisany kiedy byłam samotna i w stagnacji, ale po prostu nie mogłam podzielić się nawet z najbliższymi przyjaciółmi tym jak zdesperowana i zrozpaczona się czułam; tak więc liczę na to, że poprzez ten utwór będę mogła zintegrować się z tymi którzy tak się czuli/czują. Nie mogę się doczekać aż go usłyszycie.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Iggy Azalei wciąż zamyka reedycja jej pierwszej płyty zatytułowana “Reclassified”, która zawierała takie hity jak “Black Widow” nagrane z Ritą Orą czy jej największy jak dotąd hit “Fancy” zrealizowany z udziałem Charli XCX. Raperka zapowiadała wydanie swojego albumu “Digital Distortion”, który promowały utwory “Team”, “Mo Bounce” oraz “Switch”, jednak plany wydawnicze zostały zaniechane i wydawnictwo zostało anulowane. Czy tym razem uda się Iggy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus