Hilary Duff powróci z nową muzyką pod koniec roku?

Fani Hilary Duff nie mają lekko. Wokalistka praktycznie nie promowała swojego ostatniego krążka, a kilka miesięcy po jego wydaniu postanowiła odpocząć od muzyki. Wydaje się jednak, że w końcu jest gotowa na powrót.

W 2015 roku, po ośmioletniej przerwie, Hilary Duff powróciła z nowym albumem zatytułowanym “Breathe In. Breathe Out.”. Krążek został dobrze przyjęty przez fanów jak i krytyków, ale ze względu na słabą promocję nie odniósł sukcesu. To wydarzenie prawdopodobnie załamało wokalistkę i postanowiła zrobić sobie przerwę od muzyki. Przez wiele miesięcy artystka jasno dawała do zrozumienia, że nie jest obecnie zainteresowana powrotem na scenę muzyczną, ale jedna ubiegłoroczna wypowiedź Hilary na nowo rozbudziła nadzieje fanów.

Nie! Nie mam takich planów. Nie mam żadnych planów na nagrywanie nowej muzyki ani wyruszenia trasę w tym roku… ale zawsze jest kolejny.

Zniecierpliwieni fani artystki postanowili wraz z początkiem roku wziąć sprawę w swoje ręce. Brazylijski (dlaczego nas to nie dziwi?) fanklub Hilary napisał wiadomość do RCA Records z zapytaniem o plany wydawnicze wokalistki. Administratorzy fanpage’a odpisali:

Nie możemy za wiele zdradzić, ale jesteśmy na wczesnym etapie prac nad powrotem Hilary pod koniec 2018 roku.

Chcielibyście nowej muzyki od Hilary Duff?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus