Hayley Kiyoko prezentuje okładkę swojego debiutanckiego albumu

Hayley Kiyoko przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu. Wokalistka w swoich mediach społecznościowych zaprezentowała okładkę krążka.

Hayley zadebiutowała w 2013 roku za sprawą EPki “A Belle To Remember”. Od tamtej pory wydała jeszcze dwie kolejne EPki (“The Side Of Paradise” w 2015 i “Citrine” w 2016), ale wciąż nie doczekaliśmy się pełnego albumu. Nadzieje na nowy krążek rozbudziły jednak dwa single wydane w ubiegłym roku “Sleepover” oraz “Feelings”. W grudniu wokalistka potwierdziła, że jej debiutancki album ukaże się w 2018 roku, a 5 stycznia na swoim Instagramie pokazała fanom okładkę krążka.

Kobiety są dla mnie ciągłą inspiracją i chcę przenieść tą miłość i uznane do fizycznej sztuki poprzez moją muzykę i to, co obrazuję. Chcę inspirować każdego, aby bez strachu pokazywał swoją moc i siłę i celebrował piękno kobiecego ciała w jego najwierniejszej formie.

Krążek “Expectations” będzie miał swoją premierę wiosną 2018 roku.  Jeżeli jeszcze nie mieliście okazję odkryć Hayley Kiyoko to koniecznie posłuchajcie singla “Feelings”, który promuje nadchodzący album wokalistki.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus