Hailee Steinfeld w teledysku do utworu “Capital Letters”

Światowa premiera kinowa filmu “Nowe oblicze Greya” już 7 lutego. Będzie on trzecią i ostatnią częścią ekranizacji światowego bestselleru, który do tej pory na przestrzeni lat promowały utwory muzyczne nagrane przez m.in. Ellie Goulding, Się czy Talor Swift. Tymczasem piosenka promująca  najnowszy film, która została nagrana przez Hailee Steinfeld i producenta BloodPopa doczekała się właśnie teledysku!

Utwór “Capital Letters” znajdzie się na ścieżce dźwiękowej promującej film “Nowe Oblicze Greya”, na której znajdziemy również kompozycje nagrane m.in. przez Julię Michaels czy Duę Lipę. Piosenka “Capital Letters” w wykonaniu miała swoją premierę 12 stycznia tego roku, a dzisiaj nastąpiła również premiera teledysku wyreżyserowanego przez Hannę Lux Davis, która wyreżyserowała też klip do kompozycji nagranej przez Ritę Orę i Liama Payne’a.

Przypomnijmy, że Hailee nie jest jedyną gwiazdą biorącą udział w nagraniu ścieżki dźwiękowej do “Nowych Obliczy Greya”. Nie są również znane informacje czy utwór z filmu pojawi się na nadchodzącym wydawnictwie wokalistki. Wcześniej poprzednie części filmu promowały takie utwory jak “Love Me Like You Do” Ellie Goulding czy “I Don’t Wanna Live Forever” Taylor Swift i Zayna. Teledysk do piosenki “Capital Letters” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus