Grace VanderWaal prezentuje teledysk do utworu “City Song”

Grace VanderWaal, 14-letnia wokalistka, autorka piosenek i zwyciężczyni 11. sezonu program “America’s Got Talent”, podbiła serca Ameryki swoim talentem i własnymi piosenkami, które śpiewała w programie, akompaniując sobie na ukulele. Młoda artystka ma już na swoim koncie debiutancki album, a aktualnie promuje swoje wydawnictwo. Dlatego też w sieci zadebiutował właśnie teledysk do jednego z utworów!

Utwór “City Song” to singiel promujący debiutancki album “Just the Beginning” autorstwa młodej wokalistki Grace VanderWaal. Piosenka została napisana przez artystkę wraz z pomocą Gregga WattenbergaMike’a Adubato, którzy są również odpowiedzialni za produkcję utworu. Do kompozycji powstał również teledysk w reżyserii Briana Petchersa, który miał swoją premierę 31 stycznia w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że Grace swoją popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie “America’s Git Talent”, a jej debiutancka płyta zawiera podbijający listy przebojów singiel “Moonlight” oraz ujawnione wcześniej utwory “Sick of Being Told”, “So Much More Than This” i “Escape My Mind”. Teledysk do piosenki “City Song” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus