Frank Ocean zapowiada nowy album w 2018?

Frank Ocean w jednym z swoich wywiadów powiedział, że chciałby do 30. roku życia wydać 5 albumów. Do tej pory Frankowi udało się wydać 4 albumy, czy w 2018 przesłuchamy następcę “Blonde”?

Mimo że w październiku Frank skończył 30 lat, to w listopadzie przyznał, że stworzył już 5 albumów, poniekąd potwierdzając plotki, że zamierza wydać nowy krążek w najbliższym czasie. W noworocznym poście na Tumblrze wokalisty pojawiło się zdjęcie mężczyzny w czapce z napisem “Jeśli lubiliście 2017, pokochacie… 2018”. Frank dopisał do tego tajemniczy podpis “nowy 19-88”.

Piosenkarz i autor tekstów miał zapracowany 2017 roku w związku z wydaniem nowych utworów “Chanel”, “Provider”, muzyczną współpracą z Calvinem Harrisem nad piosenką “Slide”, wkładem w nowy album N.E.R.D. oraz debiutem jego programu Beats 1 “blond RADIO”.

Gotowi na powrót Franka? Przypominamy, że ostatnie albumy Franka “Endless” oraz “Blonde” znalazły się na wysokich miejscach w zestawieniu najlepszych albumów 2016 przygotowanych przez naszą redakcję.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus