Eurowizja 2018. Michał Szpak i Marta Gałuszewska wystąpią jako duet? Jest oświadczenie

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Michał Szpak rozważa udział w konkursie Eurowizji 2018 z piosenką “Don’t Poison Your Heart”. Nie chodziło jednak o solowy występ, a duet z Martą Gałuszewską, która była jego podopieczną w “The Voice of Poland”. Do występu najprawdopodobniej jednak nie dojdzie..

– Firma fonograficzna wydająca albumy Michała Szpaka Sony Music Entertainment Poland zwróciła się do firmy fonograficznej Universal Music Polska wydawcy albumów Marty Gałuszewskiej z zapytaniem o możliwość startu Michała i Marty z piosenką “Don’t Poison Your Heart” w duecie w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Sony Music dostało od firmy Universal odpowiedź odmowną. Dodatkowo Management Michała Szpaka firma J&J Musicart zwróciła się z nieoficjalnym zapytaniem do samej Marty Gałuszewskiej czy chciałaby wziąć w udział w Eurowizji wraz z Michałem, a sama artystka zareagowała na ten pomysł bardzo entuzjastycznie – czytamy w oświadczeniu, które otrzymała Eska.pl

Za sprawą zwycięstwa Salvadora Sobrala, organizatorem tegorocznego konkursu Eurowizji jest Portugalia. Ostatecznie o tym, kto będzie reprezentował nasz kraj, zdecydują polskie preselekcje.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus