Duet TENDER powraca do Polski! Gdzie i kiedy zagrają?

Brytyjski elektroniczny duet już niedługo powróci do Polski w ramach dwóch koncertów! Po wyprzedanym koncercie w Warszawie w 2017 roku, londyński zespół przywiezie nową muzykę i stare dobre hity dla fanów elektronicznych brzmień. Autorzy utworów “Outside”, czy “Nadir” zagrają w Polsce dwa koncerty 6 i 7 maja kolejno w Krakowie i Warszawie w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej. Na koncert artystów zaprasza agencja Fource. Poznajcie szczegóły wydarzenia!

Tender to elektroniczny duet z Londynu, który został założony w 2015 roku przez Jamesa Cullena i Dana Cobba. Początkowo zespół miał być skromnym projektem dwójki współlokatorów. Ich współpraca zaowocowała jednak samodzielnym wydaniem kilku utworów, a następnie EP-ki “Armour”, dzięki której duet znalazł się na pierwszej stronie Reddita, a ich piosenki zamieszczone na Soundcloudzie odsłuchało kilkaset tysięcy osób. W 2016 własnym sumptem zostały wydane kolejne dwie EP-ki zatytułowane po prostu “EP II” i “EP III”. Po niedługim czasie Tender zyskał dziesiątki milionów odtworzeń na platformach Youtube, Spotify, czy Soundcloud – kilkukrotnie zajmując z różnymi piosenkami pierwsze miejsce na portalu Hype Machine. Obecnie duet promuje swój longplay “Modern Addiction” wydany we wrześniu 2017 roku.

Dzięki uprzejmości agencji Fource TENDER już wkrótce zagrają w Polsce! Duet wystąpi 6 maja 2018 roku w krakowskim klubie Serce, a dzień później w Warszawie w Grizzly Gin Barze. Wejściówki na koncert możecie nabyć na stronach www.fource.pl, www.GoOut.net, www.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnych stronach wydarzeń: TENDER: 06.05.2018 Kraków, Serce oraz TENDER: 07.05.2018 Warszawa, Grizzly Gin Bar.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus