Dua Lipa w nowym teledysku. Zobacz klip do “IDGAF”

Dobra wiadomość dla fanów Dua Lipa. Właśnie pojawił się teledysk do kolejnego już singla z solowej płyty artystki. “IDGAF” to szósty singlowy utwór z albumu “Dua Lipa”, który miał premierę w 2017 roku i zarówno na Wyspach jak i w Polsce pokrył się złotem. 

– Nakręcenie tego teledysku, zajęło nam 22 godziny. Z magicznymi ludźmi dzieją się magiczne rzeczy. Obraz pokazuje, jak walczą ze sobą słaba i silna strona ludzkiej natury, aby w końcu dowieść, że miłość do samego siebie jest tym, co pozwala pokonać wszelkie trudności, wszelkie negatywne opinie, jakie napływają pod naszym adresem – mówi Dua Lipa.

Klip wyreżyserował Henry Scholfield, mający między innymi na koncie wideo do ostatniego przeboju Dua Lipy “New Rules”, który zdobył status podwójnej platyny w Polsce.

Drugą miłą niespodzianką dla fanów piosenkarki jest jej ponowna wizyta w naszym kraju. Potwierdzono już, że Dua Lipa będzie jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2018, obok Sama Smitha, Florence and the Machine i LCD SoundsystemImpreza odbędzie się 1-2 czerwca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus