Dua Lipa nakręciła nowy teledysk. Premiera za tydzień!

Dua Lipa nie przestaje promować swojego debiutanckiego albumu. W październiku informowaliśmy Was, że wokalistka wybrała już nowy singiel, który będzie promować jej krążek. Okazuje się, że powstanie do niego również teledysk. Premiera już za tydzień!

“New Rules” to obecnie jedna z najczęściej granych piosenek w amerykańskich rozgłośniach radiowych (w końcu!). Wokalistka już przygotowuje się jednak do promocji swojego nowego singla “IDGAF”, który to już w październiku Radio 1 FM dodało do swojej listy nadchodzących singli. Będzie to kolejny, siódmy już singiel promujący krążek Brytyjki.

Potwierdzają się zatem wcześniejsze informacje, które ucieszyły fanów wokalistki. Jakiś czas temu Phil Christie, szef brytyjskiego oddziału Warner Music, powiedział, że jeszcze dwie piosenki z albumu Duy Lipy otrzymają status singla.

“Mamy jeszcze dwa inne single, które zostaną wydane z tej płyty i są dowodem o jakości tego albumu” – powiedział w rozmowie z Music Week.

Teledysk do utworu “IDGAF” będzie miał swoją premierę już 12 stycznia! Na swoim Twitterze wokalistka podzieliła się zdjęciami zza kulis nagrywania klipu.

Przypominamy również, że Dua Lipa została doceniona przez nas w naszych rankingach podsumowujących 2017 rok. Wokalistka znalazła się w każdym z trzech zestawień: najlepszych albumach, teledyskach i utworach.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus