Diplo i MØ w teledysku do wspólnego utworu “Get It Right”

Producent oraz artysta Thomas Wesley Pentz skrywający się pod pseudonimem Diplo na co dzień jest członkiem trio Major Lazer, z którym jak dotąd wydał kilka albumów studyjnych, na których gościł już prawdopodobnie z większością gwiazd i pracował z największymi nazwiskami muzycznego show-biznesu. Artysta regularnie bierze również udział w innych aktywnościach muzycznych, a tym razem padło na kolaborację z wokalistką MØ, z którą Diplo współpracował już wielokrotnie!

Utwór “Get It Right” jest piosenką producenta i DJ’a Diplo nagraną wraz z duńską wokalistką na potrzeby ścieżki dźwiękowej do dokumentu “Give Me Future”. Nie jest to ich pierwsza współpraca, gdyż wokalistka współpracowała już kilkukrotnie przy okazji m.in takich utworów jak hitowe “Lean On” czy “Cold Water”. Do piosenki “Get It Right” powstał również teledysk w reżyserii Brantleya Gutierreza, w którym wystąpili zarówno Diplo jak i MØ. Premiera wizualnej odsłony singla nastąpiła 11 stycznia 2018 roku w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że DJ Diplo należy do trio Major Lazer, które obecnie przygotowuje się do wydania swojego czwartego albumu “Music is the Weapon”. Natomiast duńska wokalistka MØ szlifuje materiał na swój długo wyczekiwany drugi album, a w oczekiwaniu na jego premierę kilka miesięcy temu podzieliła się z fanami EP-ką “When I Was Young”. Teledysk do najnowszego wspólnego utworu Diplo oraz MØ prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba “Get It Right”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus