Debiutancki krążek Poli Rise już w sprzedaży. Posłuchaj “Anywhere But Here”

To z pewnością jeden z najciekawszych debiutów ostatnich miesięcy. W piątek ukazał się krążek “Anywhere But Here” młodej wokalistki Poli Rise. Nagrywając album Pola odwiedziła Nowy Jork, Londyn, Kopenhagę, Berlin, Dublin, Turyn, Seul, Reykjavik i Oslo. 

Pola Rise to młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zadebiutowała w 2015 roku EP-ką “The Power of Coincidence” zacierając granice między electropopem, a muzyką alternatywną. Po trzech latach doczekaliśmy się albumu. Znalazło się na nim dwanaście utworów. Kilka dni po premierze, wiele redakcji muzycznych uznało “Anywhere But Here” za jedną z najlepszych płyt tego roku, chociaż mamy dopiero jego początek.

Krążek powstawał we współpracy z kilkoma producentami z różnych stron świata: ROBOT KOCH, kolektyw NECTOR, LOXE, EMIJI, MANOID i JANEK PĘCZAK co nadało nagraniom unikalnego, niepowtarzalnego brzmienia. Na płycie zaśpiewał również islandzki wokalista Sebastian Storgaard  z zespołu Slowsteps.

TRACKLISTA

 1. Go Slow
 2. Hear You
 3. No More ft. Slowsteps
 4. Highway
 5. Blackstar
 6. Breathe
 7. Fear
 8. Sand
 9. OhOH
 10. Carousel
 11. Silence
 12. The Greatest

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus