Camila Cabello o występie Fifth Harmony na VMA: “To mnie zraniło”

Już jutro na półkach sklepowych pojawi się debiutancki album Camili Cabello. Z tej okazji wokalistka udziela wielu wywiadów. W jednym z nich (dla New York Times) opowiedziała o chwili, w której po raz pierwszy zobaczyła występ Fifth Harmony podczas ubiegłorocznej gali MTV Video Music Awards.

Odejście Camili Cabello z Fifth Harmony musiało okazać się dla dziewczyn bardzo bolesnym doświadczeniem. Udowodniły to na ubiegłorocznej gali MTV Video Music Awards, gdzie dały dość szokujący występ. Na samym początku piątka dziewczyn pojawiła się na scenie, po czym jedna z nich została dosłownie zepchnięta z niej zepchnięta, co miało symbolizować odejście Camili z zespołu.

Wokalistka, której debiutancki album ukaże się już jutro (12 stycznia), postanowiła w końcu wypowiedzieć się, co sądzi o tym występie. W wywiadzie dla New York Times powiedziała:

To zdecydowanie zraniło moje uczucia. Nie spodziewałam się tego i nie była na to przygotowana – głównie dlatego, że po prostu to było już za mną. Kiedy zobaczyłam występ, powiedziałam do siebie “Co? Dlaczego?”

Czy uważacie, że występ dziewczyn z Fifth Harmony był przesadą?

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus