Brooke Candy: “Nie potrzebujemy takich kobiet jak Taylor Swift”

Brooke Candy udzieliła wywiadu dla brazylijskiego oddziału magazynu Billboard. Podczas rozmowy artystka została zapytana o jeden z jej filmików, który zamieściła na InstaStories.

Na jesień ubiegłego roku Brooke Candy umieściła filmik, na którym reaguje w obsceniczny sposób na utwór “Look What You Made Me Do” Taylor Swift. Umieszczenie krótkiego video w sieci doprowadziło do dużego ataku fanów Swift na Brooke Candy. W ostatnim wywiadzie Brooke została zapytana o całą sytuację. Raperka ponownie nie zostawiła na Taylor suchej nitki.

Zrobiłem to jako żart dla moich przyjaciół i fanów na Instagramie, ale prawda jest taka, że Taylor jest całkowicie problematyczną kobietą i jest częścią wielkiej maszyny. To, co robi Taylor Swift to opresja. Nie znam jej osobiście, może być kochaną [osobą], ale jej fani mówią innym, żeby się zabijali. To właśnie mi pisali, kiedy zamieściłam [filmik] na moim Instagramie jako żart dla moich przyjaciół i fanów. Moi fani stawali w mojej obronie z miłymi słowami, z jej strony nie pojawiło się ani jedno słowo o przemocy swoich fanów, [przecież] ma głos, który musi mówić [i sprzeciwiać się tego typu sytuacjom]. To była idealna reprezentacja pomiędzy głównym nurtem a muzycznym podziemiem i tym, co każdy z nich wyraźnie reprezentują. Nie potrzebujemy tego. Nie potrzebujemy więcej takich dziewczyn jak ona. Potrzebujemy prawdziwych bohaterów, a nie idoli.

Co sądzicie o wypowiedzi?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus