Britney Spears powróci do Las Vegas w 2019 roku!

Britney Spears w sylwestrową noc po raz ostatni stanęła na scenie Planet Hollywood w Las Vegas, by zaprezentować fanom finałowy show w ramach rezydentury Britney: Piece Of Me. Okazuje się jednak, że wokalistka wróci do Las Vegas szybciej, niż się tego spodziewaliśmy.

Rezydentura Britney w Planet Hollywood dobiegła końca. Wydaje się, że 2018 rok wokalistka spędzi koncertując po świecie. Britney ma w planach odwiedzić festiwal Smukfest 2018, który odbywa się latem w Danii. Pojawiają się również plotki o innych europejskich miastach, w tym również o… Krakowie [zobacz: Britney Spears ogłosi trasę koncertową? Na mapie koncertowej Kraków?].

Wokalistka jednak nie wytrzyma długo jeżdżąc po świecie. Britney wiele razy w wywiadach wspominała, że jej dzieci są dla niej najważniejsze, a takie trasy to długa rozłąka pomiędzy matką a jej ukochanymi synami. Rezydentura w Las Vegas była dla wokalistki idealnym rozwiązaniem, dlatego Britney zamierza powrócić do amerykańskiego “Miasta Grzechu”.

Jak donosi Us Weekly, Britney podpisała już kontrakt na nową rezydenturę w Las Vegas, która rozpocznie się w 2019 roku. Wokalistka nie wróci jednak do Planet Hollywood – zamiast tego będzie występować w The Park Theater w hotelu Monte Carlo. W tym samym hotelu będzie występowała również Lady Gaga podczas swoich 74 koncertów.

Źródło magazynu Us Weekly zdradza:

Złożyli jej ofertę i nie mogła odmówić. To jest dla niej idealne. Dlaczego miałaby tego nie kontynuować.

 

Na chwilę obecną nie wiadomo ile potrwa kolejna rezydentura Britney. Mamy nadzieję, że jednak uda się zawitać wokalistce do naszego kraju w tym roku, zanim ponownie wróci do Las Vegas.

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus