Britney Spears ogłosiła daty koncertów w Europie!

Britney Spears w sylwestrową noc po raz ostatni wystąpiła na scenie Planet Hollywood w Las Vegas, by zaprezentować fanom finałowy show w ramach rezydentury Britney: Piece Of Me. Teraz artystka rusza w trasę koncertową na której nie zabraknie Europy. Niestety, nie mamy dobrej wiadomości dla fanów z Polski…

Kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że artystka wystąpi na festiwalu muzycznym Smukfest 2018 odbywającym się latem w Danii. Plotki mówiły, że negocjowany jest także występ w Polsce, nieoficjalnie mówiło się o Krakowie. Niestety, Britney nie odwiedzi naszego kraju. Gdzie zagra? O tym poniżej.

4 sierpnia – Brighton Pride Brighton, United Kingdom
6 sierpnia – Mercedes Benz Arena Berlin, Germany
8 sierpnia – Smukfest Skanderborg Denmark
10 sierpnia – Telenor Arena Oslo Norway
11 sierpnia – Goransson Arena Sandviken, Sweden
13 sierpnia – Sparkassenpark Mönchengladbach, Germany
15 sierpnia – Sportspaleis Antwerp, Belgium
17 sierpnia – Scarborough Open Air Theatre Scarborough, United Kingdom
18 sierpnia – Manchester Arena Manchester United Kingdom
20 sierpnia – 3 Arena Dublin Ireland
22 sierpnia – SSE Hydro Glasgow, United Kingdom
24 sierpnia – O2 Arena London United Kingdom

 

Przypomnijmy, że autorka hitu “Womanizer” miała zagrać w Polsce swój pierwszy koncert latem 2009 roku na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Niestety jednak z powodu konfliktu z organizatorem koncertu w Polsce, występ odwołano. Do tej pory Britney Spears była w Polsce jedynie z okazji otwarcia butiku Gatta w Złotych Tarasach, gdzie reklamowała swoją kolekcję bielizny.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus