Ania Dąbrowska z największymi hitami w warszawskiej Stodole

Ania Dąbrowska wraca do warszawskiej Stodoły! Jedna z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady oraz laureatka zeszłorocznego Fryderyka w kategorii „Album Roku Muzyka Pop” 19 kwietnia zaprezentuje publiczności najważniejsze utwory w swojej dotychczasowej karierze. 

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Dotychczas nagrała siedem płyt, z których każda pokryła się platyną, co potwierdza jej niezwykły talent w tworzeniu uniwersalnych przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy. Na swoim koncie ma także wiele branżowych nagród, w tym dziewięć Fryderyków. Melodie i teksty jej autorstwa śpiewają największe polskie gwiazdy: Maryla Rodowicz, Monika Brodka, Beata Kozidrak, Ania Wyszkoni, Andrzej Piaseczny czy Krzysztof Krawczyk.

10. listopada ukazała się jej ostatnia płyta, a pierwsza w karierze kompilacja największych hitów. Płyta „The Best Of” zawiera także dwa nowe utwory: “Z Tobą nie umiem wygrać”, jak i przebój „Porady na zdrady (Dreszcze)”.

Wszystkie będziemy mogli usłyszeć już w Stodole, 19 kwietnia w Warszawie.

BILETY:
Do 27 marca – 59 PLN (stojące), 79 PLN (balkony)
Od 28 marca – 69 PLN (stojące), 89 PLN (balkony)

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus