Zayn współpracuje z twórcami “Havany” Camili Cabello nad nową muzyką?

Angielski wokalista i autor tekstów Zayn Malik przygotowuje się obecnie do wydania swojego drugiego studyjnego wydawnictwa. Przez ostatnie miesiące artysta skupił się co prawda głównie na innych aktywnościach zawodowych, jednak po wydanym niedawno singlu “Dusk Till Dawn” wielu fanów nieprzerwanie czeka na nowy album, który będzie nam dane usłyszeć podobno już wkrótce. Prace nad płytą wciąż trwają, a w międzyczasie w sieci pojawiają się kolejne informacje na temat jej zawartości.

Jeszcze niedawno Zayn potwierdził, że jego płyta ukazać się ma już wkrótce, jednak prace nad materiałem wciąż trwają. Wygląda na to, że nie kłamał – paręnaście dni temu w serwisie BMI zarejestrowano nową piosenkę artysty, której nadano tytuł “Hurt”. Nie ma w tym oczywiście nic dziwnego, jednak ciekawym smaczkiem jest fakt, że swój udział w warstwie tekstowej mają Andrew Watt i Ali Tamposi, czyli osoby odpowiedzialne za hit “Havana” Camili Cabello. Dodatkowo z Zaynem współpracowała też Chloe Angelides, która współtworzyła teksty między innymi “Fetish” Seleny Gomez czy “You Don’t Do It For Me Anymore” Demi Lovato. Za produkcję utworu odpowiedzialny ma być podobno BURNS, producent piosenki “Make Me” autorstwa Britney Spears. Co ostatecznie z tego wyjdzie? Dowiemy się już wkrótce.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Zayna zamyka wydany w zeszłym roku album „Mind of Mine”, który dotarł m.in. do 1. miejsca list sprzedaży w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Następca debiutanckiego wydawnictwa artysty ukazać się ma prawdopodobnie w pierwszej połowie przyszłego roku. Czekacie na drugą płytę Zayna?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus