X Ambassadors po raz pierwszy w Polsce! Poznaj szczegóły wydarzenia

Amerykański zespół X Ambassadors już wkrótce po raz pierwszy zaprezentuje się przed polską publicznością! Ostatnie miesiące panowie spędzili w studiu dopracowując swój premierowy materiał, a niebawem oficjalnie ruszą w kolejną trasę koncertową, na mapie której nie zabrakło tym razem także naszego kraju. Znana z hitu “Renegades” grupa zagra już 27 marca w warszawskiej Stodole!

Panowie z zespołu X Ambassadors, jeszcze pod nazwą Ambassadors, karierę rozpoczęli udaną kampanią crowfundingową, która miała wspomóc realizację ich klipu do „Unconsolable”. W jednej z amerykańskich rozgłośni radiowych utwór usłyszał lider grupy Imagine Dragons i zaprosił zespół do współpracy z wytwórnią Interscope. Skutkiem współpracy jest ich debiutancki album, z którego pochodzi największy przebój grupy – „Renegades”. Utwór ogromną popularność zyskał dzięki pojawieniu się w reklamie jednej z największych marek samochodowych. Ich pierwsza studyjna płyta “VHS” dotarła odpowiednio do drugiego i siódmego miejsca na listach sprzedaży w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, a ponadto panowie brali także udział w nagraniach do ścieżki dźwiękowej do hitowego filmu “Legion Samobójców”, gdzie wraz z innymi zaproszonymi gośćmi wykonywali piosenkę “Sucker For Pain”.

Zespół założony został przez dwóch braci (Sam i Cassey Harris) – warto dodać, że Cassey jest od urodzenia osobą niewidomą. Obecnie grupa składa się z czterech muzyków i w tym samym składzie gra od 2009 roku. Choć w ich muzyce słychać wpływy rocka i hip-hopu, jako swoje inspiracje wymieniają przede wszystkim Incubus i Red Hot Chilli Peppers. Obecnie grupa ma już na koncie trzy EP-ki i studyjny album. W tym roku grupa nagrała wraz z Machine Gun Kellym i Bebe Rexhą przebojowy singiel „Home”, który znajdzie się na ścieżce dźwiękowej najnowszej produkcji Netflixa – filmu „Bright”.

Dzięki uprzejmości agencji Go Ahead zespół już wkrótce po raz pierwszy wystąpi w Warszawie! Wydarzenie będzie mieć miejsce w warszawskiej Stodole już 27 marca 2018 roku, a bilety trafią do sprzedaży 8 grudnia (w piątek) o godzinie 10:00. Wejściówki na koncert będziecie mogli nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: X Ambassadors: 27.03.2018 Warszawa, Stodoła.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus