Wygraj zestaw od Taylor Swift: album “reputation” oraz plakat! [KONKURS]

To z pewnością jeden z najciekawszych albumów ostatnich tygodni. Teraz “reputation” może trafić w Wasze ręce. Z okazji Mikołajek przygotowaliśmy dla was konkurs. Szczegóły poniżej.

Premiera najnowszego albumu Taylor Swift “Reputation” miała miejsce 10 listopada i już w pierwszych dniach sprzedało się ponad milion kopii tego krążka. Pod koniec listopada krążek trafił także na serwisy streamingowe. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z nim, to teraz macie dobrą okazję. Przygotowaliśmy dla was konkurs.

Zasady: W komentarzu pod tym artykułem (tutaj lub na Facebooku pod postem konkursowym) napisz który utwór z “reputation” powinien zostać kolejnym singlem i dlaczego? Autora najciekawszego komentarza nagrodzimy płytą i plakatem. Zdobywca drugiego miejsca dostanie od nas plakat. Na zgłoszenia czekamy do 8 grudnia do 23:59.

 

 

 

Regulamin konkursów dostępny na naszej stronie.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus