Rita Ora, Cardi B, Charli XCX i Bebe Rexha w jednym utworze? Poznaj szczegóły ich wspólnej piosenki!

Rita Ora, brytyjska wokalistka i autorka tekstów, od dłuższego czasu pracuje nad drugim studyjnym albumem, który miał mieć swoją premierę już jakiś czas temu, ale z powodu niezgodności z wytwórnią plany zostały zaniechane i artystka pod szyldem nowej nagrywa nowy materiał. Jakiś czas temu pisaliśmy już o jednym utworze, który miał mieć swoją premierę jednak tak się nie stało. Wszystko w najbliższych dniach może się jednak zmienić!

Piosenka “Girls” (lub “Girls, Girls, Girls”) to szumnie zapowiadana kolaboracja wokalistki Rity Ory, w której pierwotnie miały również wziąć udział Charli XCX oraz raperka Raye. Ostatecznie jednak skład tej kolaboracji zmienił się i do Rity oraz Charli dołączyły Bebe Rexha oraz popularna ostatnio raperka Cardi B. Pierwsza wersja utworu miała swoją premierę na żywo podczas festiwalu “BBC Radio 1’s Big Weekend”, który odbył się w tym roku w Wielkiej Brytanii. Piosenka prawdopodobnie znajdzie się na nadchodzącym albumie Rity Ory, ale nie jest znana na ten moment dokładna data jej wydania.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Rity Ory zamyka jej debiutancki album “Ora” z 2012 roku, z którego pochodzą m.in. takie hity jak “How We Do (Party)” czy “R.I.P.”. Wokalistka obecnie przygotowuje się do wydania długo oczekiwanego drugiego krążka, który jak dotąd promowały utwóry “Your Song” oraz “Anywhere”. Pierwotną wersję zapowiadanej kolaboracji “Girls” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus