Premierowy koncert Beaty Orbik już w najbliższy piątek!

Kiedy w 2014 roku Beata Orbik stanęła na scenie programu The Voice of Poland, efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania – każdy z trenerów odwrócił się w fotelu, pragnąc mieć ją w swojej drużynie. Po trzech latach ciężkiej pracy, wokalistka jest w końcu gotowa przedstawić swój muzyczny materiał szerszej publiczności.

8 grudnia w Okęckiej Sali Widowiskowej w Warszawie, Beata zaprezentuje materiał ze swojej nadchodzącej debiutanckiej EP-ki. Dodatkowo wokalistka zaprezentuje przedpremierowo teledysk do swojego singla “Gang Złych Dam”, którego oficjalna premiera zaplanowana jest na poniedziałek 11 grudnia. Singiel to efekt współpracy Beaty z producentem Andrzejem Pieszakiem, który gra z Natalią Nykiel.

Chociaż na swoim kanale na YouTube Beata wykonuje piosenki w aranżacjach akustycznych, jej własna twórczość to bardziej elektroniczne brzmienia z wpływami ze świata R&B, hip-hopu, muzyki elektronicznej, czy nawet dancehallu.

Koncert Beaty Orbik jest bezpłatny!

Kochani! Zbliża się ważny dzień dla mnie 💖Serdecznie Was zapraszam na mój koncert połączony z premierowym pokazem…

Opublikowany przez Beata Orbik na 24 listopada 2017

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus