Bebe-Rexha-for-Hello-Fashion-Monthly-2017--01

Premiera świątecznego utworu od Bebe Rexhy! Posłuchaj kompozycji “Count On Christmas”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Bebe Rexha przygotowuje się obecnie do premiery swojego najnowszego projektu. Do tej pory wokalistka zaprezentowała dwie EP-ki, które promowały takie kompozycje jak “The Way I Are (Dance With Somebody)” czy “I Got You”, jednak nie odniosły one ostatecznie spektakularnego sukcesu. Artystka nie zraża się jednak i nadal ciężko pracuje na swoje nazwisko – tym razem za sprawą świątecznego utworu, który właśnie trafił do sieci.

Piosenka “Count on Christmas” to świąteczna kompozycja Bebe Rexhy, która zadebiutowała w serwisach strumienowych 15 grudnia. Singiel został zrealizowany na potrzeby musicalu “A Christmas Story Live!”, który będzie można obejrzeć 17 grudnia na antenie amerykańskiej telewizji FOX. Utwór nie wejdzie oczywiście w skład nadchodzącego, przyszłorocznego projektu wokalistki zatytułowanego “Expectations” i jest jedynie projektem pobocznym w jej dyskografii.

Przypomnijmy, że druga część ostatniego projektu Rexhy, “All Your Fault: Pt. 2”, trafiła do sprzedaży cyfrowej 11 sierpnia tego roku. Wydawnictwo zadebiutowało na 69 miejscu listy Billboard 200 i promowały je single “The Way I Are (Dance with Somebody)” oraz “Meant to Be” z udziałem amerykańskiego zespołu country Florida Georgia Line. Piosenki “Count on Christmas” możecie oczywiście posłuchać poniżej! Jak Wam się podoba świąteczna piosenka Bebe Rexhy?

Udostępnij na Google Plus