Premiera nowego singla Martina Garrixa! Posłuchaj piosenki “So Far Away”

Martin Garrix, holenderski DJ i producent, przygotowuje się do premiery swojego pierwszego albumu. Po opuszczeniu wytwórni Spinnin’ Records w listopadzie zeszłego roku i dołączeniu do ekipy Sony Music International, autor skupił się na produkcji swoich nowych utworów. Jedną z kompozycji producenta usłyszeć mogliśmy już jakiś czas temu podczas występu na żywo. Premierowy utwór miał właśnie swoją premierę!

Piosenka “So Far Away” została wyprodukowana przez holenderskiego DJ-a Martina Garrixa we współpracy z producentem Davidem Guettą, w której swojego głosu pierwotnie użyczyła, m.in. brytyjska wokalistka Ellie Goulding. Premiera utworu Dj-a nastąpiła na festiwalu Tomorrowland na Ibizie, a nieznana jeszcze wtedy kompozycja została bardzo ciepło przyjęta przez publikę. Niestety, ze względu na przedwczesną premierę nieskończonej jeszcze wersji utworu i dezaprobatę ze strony wytwórni Ellie, kolaboracja nie doszła do skutku, a miejsce wokalistki zastąpiła inna piosenkarka o czym pisaliśmy kilka dni temu. Według plotek miała to być członkini grupy The xx, Romy Madley Croft jednak wiadomo jest już, że miejsce Goulding zajęła młoda i stawiająca pierwsze kroki w muzycznym show-biznesie holenderska wokalistka Romy Dya. W najnowszym utworze Garrixa usłyszymy również brytyjskiego piosenkarza i tekściarza Jamiego Scotta, który współpracował już z wieloma topowymi gwiazdami muzycznymi

Przypomnijmy, że debiutancki album Martina Garrixa miał mieć swoją premierę już w 2016 roku jednak po rozstaniu się z wytwórnią Spinnin’ Records, DJ rozpoczął prace od nowa. Obecnie nadchodzący krążek zapowiadają takie utwory jak hitowe “There For You” nagrane z wokalistą Troye Sivanem, czy “In The Name of Love” we współpracy z Bebe Rexhą. Premierową piosenkę “So Far Away” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba nowy utwór?

Udostępnij na Google Plus