Premiera mixtape’u “Pop 2” od Charli XCX! Posłuchaj w całości nowego projektu wokalistki

Angielska wokalistka i autorka tekstów Charli XCX z pewnością może uznać rok 2017 za wyjątkowo dla siebie udany. W marcu artystka zaprezentowała swój trzeci oficjalny mixtape “Number 1 Angel”, który odbił się szerokim echem w popowym świecie, a niedługo potem światło dzienne ujrzał singiel “Boys” wraz z teledyskiem. Aitchison jednak nie zwalnia tempa i już dziś prezentuje kolejny mixtape zatytułowany “Pop 2”, na którym usłyszymy całą plejadę znanych gwiazd muzyki.

Projekt “Pop 2” to czwarty mixtape autorstwa Charli XCX, który zadebiutował w serwisach strumieniowych i sprzedaży cyfrowej 15 grudnia nakładem Asylum Records. Na wydawnictwie znajdziemy dziesięć premierowych kompozycji, a wśród zaproszonych do udziału gości znaleźli się tym razem między innymi Carly Rae Jepsen, Tove Lo, MØ, ALMA, Kim Petras czy cupcakKe, z którą Charli współpracowała już przy okazji utworu “Lipgloss”. Jeszcze przed premierą fani usłyszeć mogli utwory “Out Of My Head” i “Unlock It”, które zgodnie z zapowiedziami także znalazły się na mixtapie.

Charli XCX Pop 2 okładka

Charli XCX / Asylum

Przypomnijmy, że dotychczasową oficjalną dyskografię Charli XCX zamyka wydany w 2014 roku album „Sucker”, który przyniósł artystce międzynarodową sławę dzięki takim singlom jak „Boom Clap” czy „Break the Rules”. Trzeci studyjny album wokalistki zapowiedziany jest w tym momencie wstępnie na przyszły rok, a w jego skład prawdopodobnie wejdą wydane dotąd single “After the Afterparty” i “Boys”. Nowych piosenek Charli w ramach projektu “Pop 2” posłuchać możecie poniżej bądź dokonać ich zakupu w sklepie iTunes. Dajcie nam koniecznie znać jak Wam się podoba!

Udostępnij na Google Plus